Najnowsza seria hologramów kolekcjonerskich Els jest już dostępna. Jesli szukasz nowej naklejki ELS do swojej kolekcji, zamów ją teraz.

zamów teraz

RegulaminRegulamin serwisu Hologramki.


§ 1.
Zasady ogólne.

1. Warunkiem realizacji Zamówienia, w serwisie internetowym Hologramki, jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptacja jego postanowień przed złożeniem zamówienia przez klienta. Złożenie zamówienia jest potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem i jego akceptacją.
2. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego dostępnego pod adresem hologramki.pl
3. Oferowane w serwisie produkty, są produktami kolekcjonerskimi i zabrania się ich wykorzystywania w sposób sprzeczny z prawem. Posługiwanie się nimi jako pełnoprawnymi dokumentami jest zabronione w rozumieniu prawa.

§ 2.
Poufność i ochrona prywatności.

1. Wszystkie dane przechowywane są przez serwis tylko na czas realizacji zamówienia, a następnie są usuwane.
2. Dane Klienta przetwarzane są tylko i wyłącznie do celów realizacji zamówienia a każdy Klient ma do nich wglądu oraz ma możliwość ich zmiany.
3. Każda przesyłka z zamówieniem jest starannie pakowana i zabezpieczona przed otwarciem, dlatego nie ma możliwości aby osoba postronna mogła zobaczyć jej zawartość.
4. Dane niezbędne do realizacji zamówienie nie są udostępniane jakimkolwiek zewnętrznym instytucjom z wyjątkiem przewoźników doręczających zamówienie.
5. Szczegóły dotyczące polityki prywatności serwisu oraz wykorzystywania plików cookies, znajdują się na podstronie Polityka Prywatności.

§ 3.
Składanie zamówienia.

1. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówienia dostępny w serwisie internetowym hologramki.pl
2. Ceny podane w niniejszym serwisie internetowym zawierają wszystkie podatki stosowne do miejsca sprzedaży produktów i są cenami ostatecznymi. Do niniejszych cen nie są doliczone żadne dodatkowe opłaty oprócz kosztów wysyłki.
3. Wszystkie produkty oferowane w serwisie są nowe, nieużywane i pozbawione wad.
4. W celu realizacji zakupów, Klient powinien dysponować aktywnym kontem poczty elektronicznej(e-mail) oraz urządzeniem podłączonym do sieci Internet.
5. Klient ma obowiązek podania prawdziwych danych. W przypadku pomyłki w danych niezbędnych do wysyłki lub podania nieprawdziwych danych, serwis internetowy nie bierze odpowiedzialności za błędy w dostawie.
6. Dokonując zamówienia, Klient wybiera produkt a następnie wybiera formę dostawy zamawianych produktów, podając wszystkie dane niezbędne do wysyłki.
7. Klient ma możliwość wyboru sposobu dostawy zamówienia oraz sposobu jego opłacenia tylko spośród form dostawy i płatności, dostępnych w formularzu zamówienia.
8. Koszt dostawy zamówienia pokrywa klient. Każdorazowo przy dokonywania zamówienia w formularzu, jest on informowany o poszczególnych kosztach dostawy w zależności od formy dostawy płatności za zakupy.
9. Wybierając jako formę płatności "płatność przy odbiorze" klient zobowiązany jest do uiszczenia płatności za zamówienie przy jego odbiorze.
10. Po złożeniu zamówienia, na adres email podany w formularzy wysyłany jest email z potwierdzeniem zamówienia.

§ 4.
Realizacja zamówienia.

1. Po otrzymaniu od klienta zamówienia na dany produkt jest on niezwłocznie wysyłany na adres podany przez klienta w formularzu zamówienia. Zwykle jest to jeden dzień roboczy od otrzymania zamówienia od Klienta.
2. W przypadku wybrania formy dostawy poprzez przesyłkę rejestrowaną, klient otrzymuję numer śledzenia przesyłki. Wybierając formę dostawy poprzez przesyłkę nierejestrowaną, klient nie otrzymuje numeru śledzenia przesyłki.
3. Czas dostawy zamówienia jest zależy od wybranej formy dostawy. Serwis internetowy nie bierze odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy jeśli opóźnienie wynika z winy przewoźnika.

§ 5.
Odstąpienie od umowy.

1. Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
2. Aby dokonać zwrotu zakupionych produktów klient musi poinformować o chęci zwrotu zakupów poprzez e-mail a następnie odesłać zwracane produkty na wskazany w korespondencji adres.
3. Zwracany produkt nie może posiadać śladów użytkowania ani wad.
4. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy.
5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, klient ma obowiązek dostarczyć zwracany produkt wraz z formularzem odstąpienia od umowy na adres podany w korespondencji email w terminie 14 dni od wejścia w posiadanie produktu.
6. Klient ponosi bezpośrednie koszty związane z wysyłką zamówienia oraz jego zwrotem w przypadku odstąpienia od umowy.
7. W przypadku odstąpienia od umowy umowę zakupu uważa się za nieważną. Płatność z tytułu zwrotu zakupu, zwracana jest w ciągu 3 dni roboczych na konto wskazane przez Klienta.

§ 6.
Reklamacje.

1. Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na podane w niniejszym regulaminie adres email, w terminie 14 dni od stwierdzenia wady produktu.
2. Serwis internetowy Holosem jest zobowiązany do dostarczenia produktu wolnej od wad. W przypadku stwierdzenia wady , Klientowi przysługuje prawo wymiany produktu na nowy.
3. Produkty odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres otrzymany w korespondencji email.

§ 7.
Postanowienia końcowe.

1. Złożenie zamówienia jest potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.
2. Serwis internetowy Holosem jest wyłącznym właścicielem wszystkich zdjęć , treści i innych materiałów autorskich dostępnych na stronie hologramki.pl.
3. W rozumieniu ustawy o prawie autorskim, zabrania się kopiowania znajdujących się w niniejszym serwisie internetowym ; zdjęć , treści oraz innych materiałów autorskich.

Wysyłka w ciągu 24h


Zamówienia wysyłane są natychmiast, każdego dnia, dzięki temu swój nowy hologram możesz otrzymać w ciągu 24 godzin.

Najwyższa jakość


Naklejki ELS, posiadają przeźroczystą datę ważności, dlatego przyjmuje ona kolor podłoża. Przy próbie ponownego przeklejenia naklejki, ulega ona zniszczeniu.

Oryginalność hologramów

Nasze hologramy semestralne ELS są w pełni oryginalne i spełniają wszystkie kryteria szkolnictwa wyższego w sprawie dokumentacji przebiegu studiów.

Gwarancja zadowolenia


99 % nowych klientów, jest zadowolonych z zakupu i ponownie dokonuje zakupu hologramu u nas w następnym półroczu.

Zamów swój nowy hologram studencki ELS

zamów teraz

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie.
Postaram się szybko udzielić na nie odpowiedzi